ЗАМОК ЗА ЦІНОЮ КВАРТИРИ ЗАПРОПОНУВАЛИ ПОКУПЦЯМ В ШВЕЦІЇ

На південно-сході Швеції продається маєток із замком XIX століття і трьома сучасними будинками. Маєток розташований на березі озера в двох годинах їзди від Стокгольма. Вартість пропозиції становить 3,5 мільйона шведських крон, або близько 400 тисяч доларів — приблизно стільки ж коштують однокімнатні квартири в столиці країни, пише The Local.

Низька вартість нерухомості частково пояснюється поганим станом замку — в 2011 році він був сильно пошкоджений пожежею і став непридатним для проживання. Покупець маєтку зможе сам вирішити долю історичного об’єкту — відновити його або знести.

Крім замку, на ділянці поблизу озера є два будинки, збудовані в 1960-х, котедж садівника, ангар для човнів, причал і простора теплиця. На території маєтку похований перший власник, також тут знаходяться давні поховання вікінгів.

За даними шведського бюро ріелторської статистики Svensk Mаklarstatistik, до квітня 2016 року середня вартість одного квадратного метра житла в Стокгольмі перевищила 55 тисяч крон (6,4 тисячі доларів). За 10 років цей показник збільшився більш ніж в 2,5 рази.

Leave a Reply