В АНГЛІЇ ФЕРМЕР ВІДСТОЯВ ПРАВО НА ПРОЖИВАННЯ В ЗАМКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕТЮЧИХ МИШЕЙ

В АНГЛІЇ ФЕРМЕР ВІДСТОЯВ ПРАВО НА ПРОЖИВАННЯ В ЗАМКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕТЮЧИХ МИШЕЙ

Житель англійського графства Суррей відмовився виконувати наказ місцевої ради і знести незаконно збудований ним замок, мотивувавши своє рішення тим, що за роки існування особняк став притулком для летючих мишей і тритонів. Доля будинку фермера буде вирішуватися у Високому суді Лондона, пише The Telegraph.

Містер Фідлер звів замок з чотирма спальнями на своїй ділянці в селі Салфордс ще в 2001-му Він роками ховав житло, побудоване без необхідного дозволу, за величезними копицями сіна. Після того, як місцеві чиновники виявили нелегальну споруду, було винесено рішення про її знесення.

Але фермер відмовився виконати вимоги влади, вказавши, що замок є домом для охоронюваних видів летючих мишей і тритонів. За його словами, знищення будови, де вони мешкають, суперечить європейським законам.

Чоловік також заявив, що він продав замок на початку 2016 року, і тепер нерухомість належить іншій особі. Фідлер підкреслив, що він побудував особняк без дозволу, так як чиновники, які здійснюють будівельний нагляд, протягом дев’яти років не могли винести рішення за поданою ним заявкою на перепланування будинку, який раніше знаходився на місці замку.

Розгляд справи Фідлера поки не закінчено.