У ШОТЛАНДІЇ ВИСТАВИЛИ НА ПРОДАЖ ЗАМОК-СВИНАРНИК

У шотландському графстві Пертшир продається замок XIX століття, де в 1920-х гостювали майбутній король великої Британії Георг VI і його брат Георг, герцог Кентський. Колишній власник тримав в будівлі свиней, овець і курей, повідомляє Deadlinenews.

Історичний замок, збудований у 1867 році, що колись належав родині аристократів Доусонів. До них в гості приїжджали члени королівської сім’ї, в тому числі майбутній король країни Георг VI. У період Другої світової війни глава сім’ї полковник Доусон ніс вахту на вежі замку, відстежуючи німецькі літаки. Потім будівля ненадовго стала притулком для бездомних, а через деякий час потрапила в руки місцевого фермера.

Він був більше зацікавлений в освоєнні прилеглих земель, ніж в самому замку, і поселив в будинку свиней, овець і курей. Незважаючи на те, що згодом нерухомість кілька разів змінювала господарів, сліди життєдіяльності домашніх тварин можна знайти тут досі.

У замку сім спалень (у тому числі три в окремо обладнаній квартирі), на ділянці є каплиця і котедж. Вартість пропозиції становить 1,5 мільйона фунтів (два мільйони доларів). Продажем об’єкта займається компанія Savills.

У червні 2016 року в Шотландії був виставлений на продаж інший історичний маєток — замок, який колись належав Джеймсу Гамільтону — людині, яка вчинила перше у світовій історії задокументоване вбивство з допомогою вогнепальної зброї. Об’єкт оцінили в 1,4 мільйона фунтів стерлінгів, або також приблизно в два мільйони доларів.