В день сім’ї на площу Мистецтв м.Рибінськ вийдуть лицарі та принцеси

В День сім’ї, слабкості і вірності на площі Мистецтв відбудеться вистава за участю середньовічних лицарів, королів і принцес. О 15.00 розпочнеться інтерактивна програма.

Спостерігачів чекають лицарські турніри за красивих дам, подання в стилі середньовіччя з участю короля і принцеси. Споглядальників чекає зустріч з персонажами епохи Середньовіччя: королем, принцесою і хоробрими лицарями. На майданчику «Весільний танець» артисти хореографічного ансамблю «Білі ночі» продемонструють весільні танці молодят, звичайні для різних народів світу. Крім того, на площі будуть проводитися гумористичні церемонії одруження.

На площі Мистецтв буде працювати фотозона, де бажаючі зможуть сфотографуватися з ретроавтомобілями або «чарівним садом». За твердженням заступника голови комітету з культури Федора Болтіна, о 15:00 на площі стартує інтерактивна програма, а о 17:00 тут будуть вітати молодят, ювілярів. На сцені в процесі свята виступлять артисти Театру музичної комедії, барабанщиці та солісти балету. Ведучі — заслужена артистка Російської Федерації Ірина Смоліна та лауреат міжнародних конкурсів Юрій Балтачов.